Jätkusuutlikkus

Upin IT-s peame oluliseks tegutseda selliselt, et meie jalajälg loodusele oleks võimalikult väike. Alustame näiteks sellest, et valdava enamuse arvetest saadame klientidele digitaalselt, mitte ei prindi paberil välja. Pakkide saatmisel kasutame võimalusel sama pakendit mitu korda ning väldime topeltpakendamist. Kui on võimalik, viime pakid jalgsi pakiautomaati ja nii edasi.

Samamoodi saavad meie kliendid teha loodussõbralikke valikud. Ostes kasutatud seadme, säästab iga klient juba natuke loodust, sest see tähendab, et üks uus seade jääb seetõttu tehases tootmata. Võibolla ei ole mõju nii otsene, aga kui inimesed taaskasutavad rohkem seadmeid, siis lõpuks pole uusi seadmeid nii palju vaja.

Lisaks kõigele sellele on igal meie kliendil võimalus oma tellimusega otseselt toetada Eesti metsa uuendamist. Selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui toote ostukorvi lisamisel teha linnuke kasti “Aitan istutada Eesti metsa”. Seejärel meie hea partner, Makeitneutral OÜ, istutab iga metsa-positiivse tellimuse eest Eesti metsa ühe puu.

Tutvu Upin IT sertifikaadiga siin.

Tutvu Makeitneutral tegemistega siin.