Kapa Festival

estileb:

Kapa Festival – Hea Eesti Muusika Festival

10. juunil toimub Kohilas Tohisoo mõisapargis taas Kapa Festival ja seda juba 23. korda!


Sooritades Upin IT veebipoest ostu vähemalt 400 euro väärtuses, saab ostja kingituseks ühe festivali pääsme Kapa Festivalile. Kui ostu väärtus on vähemalt 800 eurot, saab ostja kingituseks kaks Kapa Festivali pääset. Pakkumine kehtib ajavahemikus 1. mai kuni 9. juuni 2023.a.


“Kapa Festival on pika ajalooga üritus ja seal esinemine on Eesti bändi jaoks tähtis asi. Suur rõõm on Kohilas taas lavale astuda – paneme sel õhtul mängu kõik, mis meil on,” lubas festivali peaesineja Karl-Erik Taukar. 

Üritusel astuvad üles ka Eesti enim nõutud hiphop muusikud Genka & Paul Oja. Kollektiiv on muusikat teinud alates 1996. aastast, mil alustas Toe Tag. Kapa Festivalil esitatakse nii legendaarseid Toe Tagi lugusid kui ka hilisemat loomingut. 

Pärast pikka pausi on taas lavalaudadel esinemas rock-bänd Bedwetters – kollektiiv, kes on võitnud 2007. aastal esimese Eesti artistina MTV muusikaauhinna. Bänd on tulnud taas kokku, teinud märkimisväärse come-backi ja saavutanud tänavusel Eesti Laulul kõrge kolmanda koha.

Eriliselt on seekordsel festivalil esindatud Rapla muusikud – esinevad Sten-Olle ja Mick Pedaja, kellest viimane annab suurejoonelise kontserdi oma täiskoosseisus bändiga. Esinejate nimekirjas on ka Sk!ve, 5tungun ja Exanity.

Festivali päeva veab näitleja ja muusik Juss Haasma.

Rohkem infot Kapa Festivali kohta leiad siit.